

Підвісний тонкий світлодіодний світильник KLOODI DECO PE-OSLO500 7W 3000K 24D чорний
2 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-OSLO500 7W 3K 24D BK
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний тонкий світлодіодний KLOODI DECO PE-OSLO500 7W 3000K 24D чорний
Підвісні світильники - це тип стельового освітлення, який кріпиться до стелі за допомогою підвісів. Вони можуть бути будь-якої форми, розміру та матеріалу, і можуть використовуватися для створення різного освітлення в приміщенні.
Ключові переваги
- Регульована висота для налаштування освітлення під конкретні потреби.
- Створення візуального акценту в інтер'єрі.
- Підходить для використання в поєднанні з іншими джерелами світла.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 7W
- Кут розсіювання: 24°
- Кількість ламп: 1
- Димування: Ні
- Цоколь: LED
- Форма: Циліндр
- Колір: Чорний
- Матеріал: Алюміній
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 7W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 24° |
| Форма | Циліндр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴



