



Світильник Тарілка підвісний світлодіодний KLOODI DECO PE-ALBA400 7W 3000К 560 лм 40см білий
5 450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-ALBA400 7W 3K WH
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Тарелка підвісний світлодіодний KLOODI DECO PE-ALBA400 7W 3000K 560Lm 40см білий
Підвісні світильники - це тип стельового освітлення, який кріпиться до стелі за допомогою підвісів. Вони можуть бути будь-якої форми, розміру та матеріалу, і можуть використовуватися для створення різного освітлення в приміщенні.
Ключові переваги
- Регульована висота установки для оптимального освітлення.
- Естетичний зовнішній вигляд, який підходить для будь-якого інтер'єру.
- Можливість використання в поєднанні з іншими джерелами світла.
- Енергоефективність завдяки світлодіодній технології.
- Легкість в установці та обслуговуванні.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 7W
- Яскравість: 560Lm
- Цоколь: LED
- Форма: Круг
- Колір: Білий
- Матеріал: Метал
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 7W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 30° |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴



